Naudojant ritinėlių juostas suprojektuosime surinkimo arba komplektavimo maitintuvus arba buferius. >90% gaminių pagaminame per 3 darbo dienas po brėžinio patvirtinimo.

Gravitaciniai konvejeriai

Suprojektuosime ir pagaminsime gravitacinį konvejerį gamybiniams buferiams ar perdavimui gaminių iš vienos darbo vietos į kitą. Gravitaciniai konvejeriai gali būti tvirtinami ir prie staklių pagamintai produkcijai sukaupti. Galime kombinuoti su mechanizuotais konvejeriais, krypties keitimo, stabdymo, perkėlimo įrenginiais.

1m kaina nuo 85€ be PVM

FIFO stelažai su gravitacinėmis konvejerinėmis lentynomis

Šių įrenginių pagalba galima atskirti tiekėjų arba sandėlio ir gamybinės logistikos zonas. Lengva kontroliuoti MIN / MAX lygius vizualiai arba elektroninėmis priemonėmis. Dėžės juda veikiamos gravitacijos ant ritinėlių juostų.

vieno takelio kaina nuo 70€ be PVM

Dviejų krypčių darbo vietos maitintuvai

Maitintuvo pagalba pilnos dėžės su komplektuojančiomis dalimis viršutiniu konvejeriu paduodamos į surinkimo ar komplektavimo darbo vietą. Ištuštinus dėžę ji nuimama nuo viršutinio ir perkeliama ant apatinio konvejerio. Apatiniu konvejeriu tuščia dėžė nuvedama į aptarnavimo zoną.

maitintuvo kaina nuo 250€ be PVM

Pakabinamų detalių maitintuvas

Jei naudojamos detalės, kurias nepatogu sudėti į dėžes, tačiau patogu sukabinti ant kabliukų, jas galima patiekti į darbo vietą naudojant pakabinamą konvejerį. Vežimėlius galima sugrąžinti suformuojant kilpą arba įrengiant atskirą grąžinimo profilį.

1m kaina be vežimėlių nuo 55€ be PVM

Smulkių detalių maitintuvas

Surinkimo ar komplektavimo procese dažnai naudojami smulkūs priedai kaip varžtai, movos, apkabos, įvorės ir panašiai. Šis maitintuvas leidžia stebėti likusių detalių kiekį skaidriame vamzdyje. Galvutė išlieta taip, kad būtų patogu paimti smulkią detalę. Slankiojantis ribotuvas neleidžia išbirti pernelyg dideliam kiekiui detalių.

vienos talpos kaina 79€ be PVM

Apsilankykite mūsų įgyvendintų projektų galerijoje